balonkort.net
BALONKORT
Tenis Kortu Kapatma
Sistemleri

Mevsimsel değişikliklere göre spor şartlarıda değişim göstermektedir, hatta bazı dönemlerde spor yapmak oldukça zorlaşmaktadır.
Balonkortların en büyük avantajı yağmurlu günlerde spor yapabilme imkanı sağlamasıdır.
sports international
cnc tenis akademi
kort kapatma
balonkort
tenis kortu kapatma
toprak kort
Anasayfa        Hakkımızda         Belgelerimiz        İletişim
Balon Kortlarımızın Montajı ve demontajı oldukça kolaydır.  İlk kurulumdan sonra, Matkap kullanabilen bir kişi çadırın montajını 1 günde, sökülmesini ise 2-3 saat gibi kısa bir sürede yapabilmektedir.

Şişme çadırlarda Metal  konstrüksiyon veya betonarme direkler gerekmediği için sütunsuz, geniş bir kullanım alanına sahip olursunuz. Sütun, direk gibi yapılar olmayınca spor yaparken çarpıp sakatlanma gibi risklerinizde bulunmamaktadır.

Kullanılan PVC membran ışık geçirgen özellikte olduğundan, ciddi elektrik tasarrufu sağlamaktadır.  Balon Kortlarımızı PVC de bulunan alev yürümez özellik sayesinde içiniz rahat bir şekilde uzun yıllar kullanabilirsiniz

Şişme alan kapatma sistemleri şiddetli fırtına, kar, yağmur ve güneşten etkilenmez.

Şişme Tenis Kortu Kapatma Sistemleri herhangi biryerden izin gerektirmez, dolayısıyla vergi de ödemezsiniz.

Şişme Çadır Üretim tesislerimizde sezonunuzu uzatmak için her işletmeye özel bir tasarım ve proje üreterek, anahtar teslim çözüm üretmekteyiz.

Tenis kortu kapatma, Şişme kort, balonkort, balon kort, balon kapatma, balon, kort kapatma, kort kapama, balonkort imalatı, balonkort üretimi, balonkort maliyeti, balonkort montajı
BALONKORT
Tenis Kortu Kapatma
Sistemleri